Паста для рук с антибактериальным действием "КУЛИБИН", 10 л

Имеется в наличии на складе
482 грн / шт
Купить
Заказ в 1 клик

Опис: засіб для миття шкіри рук. Паста розроблена для видалення важких забруднень: кіптява, нагар, залишки ГСМ, мазут, фарба та інше. Оригінальна рецептура заснована на еластичному абразиві, який чудово видаляє навіть дуже стійкі забруднення та не пошкоджує шкіру рук. Не містить нафтопродуктів, зволожує шкіру та має антибактеріальну дію.
Спосіб застосування: відібрати невелику кількість (обсягом на 1-2 фаланги пальця), рівномірно нанести на руки, втираючи рухами «рука руку миє»-доки паста не вбереться до сухого стану. Потім додати трохи теплої води та продовжити миття-з’явиться рясне піноутворення яке допоможе остаточно видалити бруд. Потім змити бруд разом з залишками пасти водою. Для досягнення кращого результату використовувати щітку для рук.
Термін придатності: 2 роки від дати виготовлення. Дата виготовлення вказана на упаковці.
Умови зберігання: зберігати в щільно закритій ємності при температурі від +5 до + 50⁰ в темному місці. Не допускати заморожування продукту.
Склад: вода, абразив, аніонні ПАР від 5 до 15%, амфотерні ПАР до 5%, неіоногенні ПАР до 5%, розчинник на основі апельсинових шкурок, антимікробна добавка, барвник.
Виробник: ТОВ «ВІНЗОР». Україна, 08132, Київська область, м. Вишневе, вул. Київська, 6-В офіс № 4. Телефон: +38(067)-320-67-71. E-mail:info@vodostek.com
Адреса виробничих потужностей: Україна, 08132, Київська область, Києво-Святошинський район, м. Вишневе, вул. Київська, 15.

ТУ У 24.5-35006823-001:2009.

Запобіжні заходи: призначено для професійного використання, не вживати в їжу, берегти від дітей, при попаданні в очі промити водою протягом 15-ти хвилин і звернутися до лікаря. У разі проковтування негайно звернутися до лікаря і показати етикетку.

Захист навколишнього середовища: утилізувати відповідно до чинного законодавства.

Детальніше про продукцію на www.vodostek.com

Параметры

Вес: 7000 гр

  • Производитель: ВИНЗОР
  • Артикул: 4823841211970
  • Страна производителя:
  • Официальная гарантия производителя: имеется
  • Возможный объем поставок:
    От 1 шт
  • Способ упаковки:
    Индивидуальное пластиковое ведро
Паста для рук с антибактериальным действием "КУЛИБИН", 10 л
20 из 20