Высокопенное моющее средство для термокамер "TERMO" 14 кг

Имеется в наличии на складе
521 грн / шт
Купить
Заказ в 1 клик

Опис: засіб лужний призначений для чищення термокамер, грилей, коптилень тощо. Засіб є повністю біорозкладний та відповідає вимогам Технічного регламенту на мийні засоби. Засіб застосовується для обробки поверхонь з хромонікелевоЇ сталі (нержавіючої сталі), латуні, міді, лугостійких пластмас, скла, емалі, а також виробів з гуми. Не застосовується для обробки поверхонь з алюмінію і його сплавів.

Спосіб використання: за допомогою системи ЦСМ або іншого піноутворюючого обладнання. Концентрація робочого розчину залежить від ступеня забруднення 1-5%.Температура:20-60° С, час обробки: 5-30 хв.

Термін придатності та умови зберігання: 2 роки від дати виготовлення. Дата виготовлення вказана на упаковці. Зберігати в щільно закритій ємності, при температурі від 0 до +50° С в темному місці.

Склад: деонізована вода, гідроксид натрію, гідроксид калію, неіоногенні ПАР до 5 %, амфотерні ПАР до 5 %.

Виробник: ТОВ «ВІНЗОР». Київська область, м. Вишневе, вул.. Київська, 6-В офіс № 4. Телефон: (067)320-67-71, E-mail:info@vodostek.com

Адреса виробничих потужностей: Україна, 08132, Київська область, Києво-Святошинський район, м. Вишневе, вул. Київська, 15.

ТУ У 24.5-35006823-001:2009.

Запобіжні заходи: не вживати в їжу, берегти від дітей, при попаданні на шкіру або волосся-прибрати/зняти негайно забруднений одяг та промити шкіру водою, при попаданні в очі-промити водою протягом 15-ти хвилин і звернутися до лікаря. У разі проковтування негайно звернутися до лікаря і показати етикетку. Використовувати захисні окуляри і рукавички. Уникати вдихання пари.

  • Производитель: ВИНЗОР
  • Артикул: 4820152367273
  • Страна производителя: Украина
  • Официальная гарантия производителя: имеется
  • Возможный объем поставок:
    От 1 шт
  • Способ упаковки:
    Индивидуальная пластиковая канистра