Слабощелочное высокопенное моющее средство "КОНТАКТ" 200 кг

Имеется в наличии на складе
6580 грн / шт
Купить
Заказ в 1 клик

Опис: засіб концентрований слаболужний з антибактеріальною дією для харчової промисловості. Призначений для чищення виробничих потужностей, транспортних і виробничих ємностей та приміщень. Засіб є повністю біорозкладний та відповідає вимогам Технічного регламенту на мийні засоби. Засіб рекомендовано для торгівельних та ділових центрів, медичних, освітніх, спортивно-оздоровчих та культурно-дозвіллєвих закладів, підприємств промисловості, готелів, для використання на усіх видах транспорту та у побуті. Легко видаляє жирові забруднення та усуває різкі запахи.

Спосіб використання: за допомогою системи ЦСМ або іншого піноутворюючого обладнання. Концентрація робочого розчину залежить від ступеня забруднення 0,5-3,0 %. Температура: 20 - 60°C (працює навіть у холодній воді), час обробки: 15-30 хв. Залишки засобу змити водою.

Термін придатності та умови зберігання: 2 роки від дати виготовлення. Дата виготовлення вказана на упаковці. Зберігати в щільно закритій ємності, при температурі від 0 до +50 ° С в темному місці.

Склад: вода деіонізована, аніонні ПАР від 15 до 25%, амфотерні ПАР до 5%, неіоногенні ПАР до 5%, розчинник, етилендіамінтетраоцтова кислота, тетра натрієва сіль до 5%, Triethylene Glycol, Benzul Alcohol, Propilene Glycol, Methylclorisothiazolinone and Methylisothiazolinone 3:1, NaCl.

Виробник: ТОВ «ВІНЗОР». Київська область, м. Вишневе , вул. Київська, 6-В офіс №4 . Телефон : ( 067 ) 320 67 71. E-mail: info@vodostek.com.

Адреса виробничих потужностей: Україна, 08132, Київська область, Києво-Святошинський район, м.Вишневе, вул.Київська,15

ТУ У 24.5-35006823-001:2009.

Запобіжні заходи: не вживати в їжу, берегти від дітей, при попаданні на шкіру або волосся-промити водою, при попаданні в очі - промити водою протягом 15-ти хвилин і звернутися до лікаря. У разі проковтування негайно звернутися до лікаря і показати етикетку. Використовувати захисні окуляри і рукавички.

  • Производитель: ВИНЗОР
  • Артикул: 4820152367167
  • Страна производителя:
  • Официальная гарантия производителя: имеется
  • Возможный объем поставок:
    От 1 шт
  • Способ упаковки:
    Индивидуальная пластиковая бочка