Увлажняющее жидкое мыло "ДОКТОР ЧИСТ" 1 л

Имеется в наличии на складе
47 грн / шт
Купить
Заказ в 1 клик

Опис: Зволожуюче рідке мило з антибактеріальною дією, не містить триклозан. Використовується для щоденної гігієни рук персоналу та відвідувачів закладів громадського харчування, торгівельних та ділових центрів, медичних, освітніх, спортивно-оздоровчих та культурно-дозвіллєвих закладах, підприємств промисловості, готелів, на усіх видах транспорту та у побуті. Легко видаляє побутові забруднення і перешкоджає розмноженню бактерій. Усуває різкі запахи. Дбайливо ставиться до шкіри рук і запобігає її висиханню і роздратуванню.

Спосіб застосування: нанесіть невелику кількість мила на вологу шкіру, добийтеся утворення піни, змийте її водою.

Запобіжні заходи: ОБЕРЕЖНО. Не обробляйте пошкоджену шкіру і слизові оболонки, при потраплянні в очі промийте проточною водою. Не вживати в їжу, зберігати в місці недоступному для дітей до 3-х років.

Умови зберігання: зберігати в сухому, прохолодному приміщенні при температурі від +5°С до +35°С. Уникати потрапляння прямих сонячних променів. Зберігати щільно закритим. /Термін зберігання: 24 місяця. Після відкриття використати протягом 12 місяців. Дата виробництва вказана на упаковці.

Виробник: ТОВ «ВІНЗОР». Юридична адреса: Україна, 08132, Київська область, м.Вишневе, вул.Київська, 6-В, офіс№4. Адреса виробничих потужностей: Україна, 08132 Київська область, Києво-Святошинський район, м.Вишневе, вул.Київська, 15. Для скарг та пропозицій: +38 (067) 320-67-71; info@vodostek.com.

ДСТУ 4315:2004

Склад: вода деіонізована, Cocamide DEA, Sodium Laureth Sulfate, натрію хлорид, Cocamidopropylamine Oxide, Fatty acid diethanol amide, Undecylamidopropyltrimonium Methosulfate, пропантриол-1,2,3, фарбник, консервант, ароматизатор.

  • Производитель: ВИНЗОР
  • Артикул: 4823841211925
  • Страна производителя:
  • Официальная гарантия производителя: имеется
  • Возможный объем поставок:
    От 1 шт
  • Способ упаковки:
    Индивидуальная пластиковая бутылка с дозатором.