Полироль резины "WINGUM" 5 кг

Имеется в наличии на складе
723 грн / шт
Купить
Заказ в 1 клик

Опис: засіб для миття та полірування гумових та пластикових деталей екстер'єру автомобіля - концентрований. Застосовується для чорніння покришок, гумових та пластикових нефарбованих поверхонь. Рецептура на основі силиконового полімеру глибоко поринає в мікропори поверхні, відновлює гнучність, маскує подряпини та потертості. Після висихання полімер створює на поверхні мікроплівку яка захищає поверхню від висихання та розтріскування.

Спосіб застосування: розвести продукт з водою 1:1-2 (або використати безпосередньо концентрат) в залежности від необхідного ефекту. Нанести тонким шаром за допомогою серветки, або тригеру на поверхню. Потім видалити решту засобу чистою серветкою, яка не залишає ворсу. Уникати потрапляння на ЛФП.

Термін придатності: 2 роки від дати виготовлення. Дата виготовлення вказана на упаковці.

Умови зберігання: зберігати в щільно закритій ємності, при температурі від 0 до +50°С в темному місці. У разі заморожування продукт не втрачає своїх властивостей після розморожування.

Склад: вода деіонізована, силиконова емульсія, консервант, ароматизатор, барвник.

Виробник: ТОВ «ВІНЗОР», Україна, 08312, Київська область, м.Вишневе, вул.Київська 6-В, офіс №4. Адреса виробничих потужностей: Україна, Київська область, м.Вишневе, вул.Київська, 15.

ТУ У 24.5-35006823-001:2009

Запобіжні заходи: не вживати в їжу, берегти від дітей, при попаданні в очі промити водою протягом 15-ти хвилин і звернутися до лікаря. У разі проковтування негайно звернутися до лікаря і показати етикетку. Уникати потрапляння на шкіру.

Захист навколишнього середовища: утилізувати відповідно до чинного Законодавства.

  • Производитель: ВИНЗОР
  • Артикул: 4820153080942
  • Страна производителя:
  • Официальная гарантия производителя: имеется
  • Возможный объем поставок:
    От 1 канистры
  • Способ упаковки:
    Индивидуальная пластиковая канистра