Кондиционер-очиститель кожи "SKINHEAD" 5 л

Имеется в наличии на складе
1252 грн / шт
Купить
Заказ в 1 клик

Опис: кондиціонер-очищувач шкіри преміум-класу на основі норкової олії для шкіряних виробів, та виробів з штучної шкіри. Зволожує та повертає еластичність глибоко і швидко проникаючи в пори. Не лишає слідів. Відновлює натуральний колір, структуру та аромат шкіри. Запобігає висиханню і розтріскуванню. Застосовується для інтер’єру, меблів, предметів одягу та взуття та інше.
Спосіб застосування: Перед використанням збовтати пляшку. Не наносити на замшу та нубук. Уникати попадання на скло. Нанести засіб на поверхню за допомогою губки або м’якої серветки. Потім протерти, видаляючи бруд і залишки засобу. Для досягнення кращого результату використовувати мікроволоконну тканину. При сильному пошкодженні шкіри, рекомендується наносити засіб у великих кількостях і дозволяти йому вбиратися протягом декількох годин. Шви і місця перегинів рекомендується обробляти більшою кількістю продукту оскільки процес руйнування шкіри в них сильніше. Рекомендується регулярне використання продукту.
Термін придатності: 2 роки від дати виготовлення. Дата виготовлення вказана на упаковці.
Умови зберігання: зберігати в щільно закритій ємності, при температурі від 0до + 50° в темному місці. У разі заморожування продукт не втрачає своїх властивостей після розморожування.
Склад: розчинник, суміш ПАР, підготовлена вода, норкова олія, ароматизатор, консервант.
Виробник: ТОВ «ВІНЗОР». 08312 Київська область,м. Вишневе, вул. Київська, 6-В офіс № 4. Телефон: +38(067)320-67-71. E-mail: info@vodostek.com
Адреса виробничих потужностей: Україна, 08132, Київська область, Києво-Святошинський район, м. Вишневе, вул. Київська, 15.

ТУУ 24.5-35006823-001:2009.
Запобіжні заходи: не вживати в їжу, берегти від дітей, при попаданні в очі промити водою протягом 15-ти хвилин і звернутися до лікаря. У разі проковтування негайно звернутися до лікаря і показати етикетку. Може викликати подразнення шкіри.

Захист навколишнього середовища: утилізувати відповідно до чинного Законодавства.

Детальніше про продукцію на www.vodostek.com

Параметры

  • Производитель: ВИНЗОР
  • Артикул: 4823841211789
  • Страна производителя:
  • Возможный объем поставок:
    От 1 шт.
  • Способ упаковки:
    Индивидуальная пластиковая канистра.